Jak sprytnie przetrwać rok szkolny?

Wakacje dobiegły już końca, jedynie studenci mogą nacieszyć się dodatkowym miesiącem wolności. Z tej okazji przygotowałem dla Was propozycje stron, które pozwolą Wam przetrwać najbliższy rok szkolny. Kliknięcie w obrazek przenosi Cię na wybraną stronę.

1. FileDestruktor

filedestruktorHmmm… do czego może przydać się niszczarka plików w trakcie roku szkolnego? W najbliższym czasie pewnie każdy z Was będzie miał za zadanie zrobić jakiś ważny projekt, referat lub napisać pracę. Jest miły wieczór, kumpel wbija z piwem, gracie na konsoli i nagle przypomina Ci się, że do północy Twoje wypracowanie musi się znaleźć w skrzynce odbiorczej nauczyciela z polskiego? Coś mi mówi, że sytuacja wydaje Ci się znajoma… Prawda?

My znamy rozwiązanie: wchodzisz na FileDestruktora, tworzysz nazwę pliku, określasz rozmiar i rozszerzenie, po czym klikasz Destruct i pobierasz stworzony plik. Jest to plik uszkodzony, który przesyłasz Twojemu.. ulubionemu nauczycielowi. Jeśli ten powie Ci, że nie może otworzyć Twojej pracy,  przyznasz, że bardzo Ci przykro, i że to chyba wina komputera lub programu. Tak czy inaczej nikt nie może zarzucić Ci niewykonania pracy, bo przecież wysłałeś swoje wypracowanie w terminie, a to, że nie da się go otworzyć to już inna bajka. Uff… jesteś uratowany! Przynajmniej na jakiś czas 😉

2. Mathwaymathway

Muszę się przyznać, że od czasów liceum matematyka stała się dla mnie czarną magią, a wykonywanie zadań zajmowało mi całe godziny. Dlatego, jeśli tak jak ja, nie jesteście dobrzy z matmy, przyda Wam się Mathway, który rozwiąże nawet te najbardziej skomplikowane zadania. Po rejestracji na stronie mamy możliwość zobaczenia rozwiązania krok po kroku, co pomoże zrozumieć skąd wziął się taki, a nie inny wynik.

3. InClickinclick

Żeby przetrwać rok, czasem trzeba trochę dorobić do kieszonkowego. Z pracą bywa różnie i często nie jesteśmy w stanie jednocześnie uczyć się i pracować. Warto rozważyć opcję wykonywania prostych zadań przez internet na platformie Inclick, gdzie dostajemy pieniądze m.in. za pisanie tekstów, komentowanie, wystawianie opinii itd. Średnio za wykonane zadanie możemy otrzymać kilka złotych. A już na starcie macie piątaka za rejestrację i przesłanie skanu legitki.

4. Spreeder

O Spreederze pisaliśmy już tutaj! Krótko mówiąc jest to narzędzie pomocne przy nauce szybkiego czytania, które działa poprzez wyświetlanie słów pojedynczo w odpowiednio ustawionej przez nas szybkości.

5. Calm.comcalm

Czasem trzeba się po prostu zrelaksować po ciężkim dniu w szkole czy na uczelni. Oprócz osobistej masażystki, chyba nic nie zrobi tego lepiej niż ta strona. Po prostu wybierz czas jaki chcesz odpoczywać, a przyjemny głos z komputera poprowadzi cię ku odprężeniu.

Podoba Ci się ten wpis? Skomentuj, polub, wykop, udostępnij ;)

Fotografia tytułowa: Drew Coffman

25 0

Piotrek

Administrator Odkrywaj.net, pochodzi spod Opola, ma 22 lata. Odkrywanie Internetu to jego pasja. Interesuje się podróżami i grafiką komputerową. W wolnym czasie biega po boisku za piłką :)

Zobacz też...