TouchPianist – zagraj Beethovena i Mozarta na klawiaturze

Nie potrzebujesz żadnych specjalnych umiejętności do gry na fortepianie, by zagrać Bethovena, Mozarta, Chopina i innych. Teraz wystarczy Ci ten adres w sieci.

Wirtuozem fortepianu może zostać każdy dzięki TouchPianist, strona ta pozwala Ci odgrywać z pomocą Twojego komputera kawałki mistrzów klasyki. Wystarczy, że użyjesz swojej klawiatury i zaczniesz naciskać dowolne klawisze, a muzyka popłynie z głośników. Właściwie użytkownik TouchPianist decyduje tylko o tempie odgrywania utworów, bo im szybciej wciskasz klawisze, tym szybciej gra muzyka. Może zadanie nie jest zbyt trudne, ale na pewno wciągnie Cię na chwilę. Nie jest to też do końca gra komputerowa, bo nie otrzymujemy za to żadnych punktów, a szkoda, bo mogłoby to jeszcze bardziej zwiększyć atrakcyjność tej strony. Na starcie automatycznie uruchamia się Moonlight Sonata Beethovena, ale utwory możemy zmieniać po naciśnięciu: Choose Different Piece. Jest też opcja samego słuchania, jeśli znudzi nam się stukanie w klawiaturę. Dobra koniec nudzenia, czas pograć!

TouchPianist

61 8

Piotrek

Administrator Odkrywaj.net, pochodzi spod Opola, ma 22 lata. Odkrywanie Internetu to jego pasja. Interesuje się podróżami i grafiką komputerową. W wolnym czasie biega po boisku za piłką :)

Zobacz też...