Darmowe testy IQ bez wysyłania smsów

darmowe testy iq

W Internecie można spotkać oszustów na każdym kroku. Wszystkie filmy, aplikacje i testy są rzekomo darmowe, ale kiedy dojdziesz do ostatniego etapu instalacji, albo kiedy zechcesz poznać wynik testu, jesteś „proszony” o wysłanie sms’a. Żeby znaleźć w sieci zupełnie darmowy test IQ, naprawdę trzeba się nieźle natrudzić. Przypuszczam, że większość internautów rezygnuje po kilku nieudanych próbach. Wcale się temu nie dziwię. Ale nie martwcie się, nie musicie już dłużej szukać, znalazłam darmowe testy IQ za Was!

„Darmowe testy IQ” – to bardzo często wyszukiwane hasło w Internecie. Pewnie wielu z Was wyszukiwało kiedyś podobne frazy. Żeby przekonać się, czy test jest płatny czy też nie, niestety najpierw trzeba go rozwiązać. Zwyczajnie szkoda na to czasu, dlatego, że prawie każda strona oszukuje internautów i reklamuje swój test jako darmowy. I faktycznie – test jest darmowy, niestety wynik już nie.

Przygotowałam dla Was 3 propozycje testów IQ, które pozwolą Wam poznać swój wynik bez jakichkolwiek opłat. Na każdej stronie znajdziecie łamigłówki, dzięki którym sprawdzicie poziom swojej inteligencji. Każda z nich ma inną oprawę graficzną i zadania, które trochę się od siebie różnią. Wybierzcie tę, która odpowiada Wam najbardziej.

Darmowe testy IQ:

IQtest.dk

test2

Limit czasowy: 40 min
Liczba pytań: 39
Dokładność testu: duża

IQout.com

test3

Limit czasowy: 26 min 15 sek (45 sekund na pytanie)
Liczba pytań: 35
Dokładność testu: średnia

IQ-test.com

darmowy test iq

Limit czasowy: 5 min
Liczba pytań: 8
Dokładność testu: średnia (trochę zawyża wynik)

A więc do dzieła! Wysilcie trochę swój umysł i sprawdźcie na co Was stać! 🙂

Zdjęcie tytułowe: Alberto G.

335 76

Monika

Redaktorka i współtworząca serwis Odkrywaj.net. Niekoniecznie zna się na tworzeniu stron, ale za to potrafi sklecić kilka dobrych zdań ;-) W Internecie poszukuje inspiracji, kreatywnego myślenia, a także sposobu na zabicie nudy i dobrej zabawy.

Zobacz też...