Nauka języka przy rytmach z głośnika

Dzisiejsza strona spodoba się nie tylko wielbicielom muzyki. Bo na lyricstraining.com przy okazji słuchania swoich ulubionych piosenek, można też w przyjemny sposób podszkolić swoje umiejętności językowe.

Najpierw wyszukujemy piosenkę, która nas interesuje, a w trakcie jej trwania wyłapujemy ze słuchu brakujące słowa i wpisujemy je w puste pola. Przyjemne z pożytecznym! 😉 Do wyboru mamy 3 różne poziomy trudności, którymi oznaczona jest każda piosenka – easy, medium oraz hard, a także tryb gry, który możemy wybrać zaraz po kliknięciu w konkretną piosenkę (beginner, intermadiate, advanced, expert), dzięki któremu możemy zdecydować o ilości brakujących słów. Fajną sprawą jest też to, że poza językiem angielskim, dostępne są również inne wersje językowe – hiszpańska, portugalska, francuska, włoska, niemiecka, a nawet duńska. Dzięki temu każdy znajdzie tam coś dla siebie. Miłej zabawy!

Lyricstraining

15 2

Monika

Redaktorka i współtworząca serwis Odkrywaj.net. Niekoniecznie zna się na tworzeniu stron, ale za to potrafi sklecić kilka dobrych zdań ;-) W Internecie poszukuje inspiracji, kreatywnego myślenia, a także sposobu na zabicie nudy i dobrej zabawy.

Zobacz też...