Pomoc nic nie kosztuje!

Dziś nie będzie dużo do czytania, bo strona, którą chcę Wam przedstawić jest bardzo łatwa w obsłudze. Nie jest to oczywiście jej jedyny plus. Dzięki Freerice.com możecie na chwilę oderwać się od obowiązków! I uwaga – to wcale nie będzie traktowane jako lenistwo czy wykręt od pracy. Wchodząc na ten portal jesteście zupełnie usprawiedliwieni! 😉 A dlaczego?

To bardzo proste! Poprzez chwilę rozrywki i szybkiej powtórki angielskich słówek, będziecie mogli pomóc głodującym. Nie wierzycie? Zatem wejdźcie i przekonajcie się sami. Za każdym razem, kiedy odpowiecie poprawnie na zadane pytanie, 10 ziarenek ryżu trafi do kogoś potrzebującego. Angielskie słówka nie są jedyną opcją zabawy. W każdej chwili możecie kliknąć w „Change Subjects” albo w „New Subjects” i wybierać spośród wielu możliwości! Oczywiście w niektórych kategoriach potrzebna będzie lepsza znajomość języka angielskiego, gdyż strona nie posiada polskiej wersji językowej.

freerice

Myślę, że jest to świetna alternatywa dla osób, które chcą zabić nudę, dowiedzieć się nowych rzeczy, a jednocześnie pomóc innym! Pamiętajcie, to nic kosztuje, a niesie za sobą wiele pozytywów! 😉

Freerice

Jeśli jesteście ludźmi z wielkim serduchem, możecie pomóc, wchodząc także na strony, które widzicie poniżej. Wystarczy tylko klik! Zachęćcie też swoich znajomych do niesienia pomocy, udostępniając ten wpis na facebooku. Nie każdy przecież wie o istnieniu stron tego typu.

 

16 0

Monika

Redaktorka i współtworząca serwis Odkrywaj.net. Niekoniecznie zna się na tworzeniu stron, ale za to potrafi sklecić kilka dobrych zdań ;-) W Internecie poszukuje inspiracji, kreatywnego myślenia, a także sposobu na zabicie nudy i dobrej zabawy.

Zobacz też...