Pixlr – odkryj w sobie artystę

Nie wiem jak Wy, ale ja nie znoszę Painta – kiedy ktoś mi o nim wspomina, od razu mam kwadratowe piksele przed oczami. Jeśli macie tak samo i lubicie sobie czasem pobazgrać, to ciekawą alternatywą może okazać się dla Was Pixlr. Początkowo podchodziłem do tego internetowego edytora z dystansem. Postanowiłem jednak go wypróbować, i ku mojemu zdziwieniu, okazało się, że jego funkcjonalność w dużej mierze przypomina Photoshopa (z którego korzystam w miarę regularnie). Strona zachwyca także ilością funkcji i wyglądem.

Bardzo podoba mi się efekt ołówka, który kryje sie pod nazwą „sketchy” – jest to domyślny, pierwszy efekt, który mamy do dyspozycji przy rysowaniu. Co prawda, nie dorównuje on swojemu płatnemu „konkurentowi”, jednak jest warty zainteresowania. Muszę dodać, że nie mam talentu do rysowania, a mimo to rysunek, który powstał podczas testowania tej strony, wyszedł całkiem ciekawie (możecie go zobaczyc poniżej). Teraz nie pozostaje mi nic innego, jak zachęcić Was do sprawdzenia własnych umiejetności 😉

Strona dostępna jest na: Pixlr.com/editor/
dzielo

wstep

zapis

15 0

Piotrek

Administrator Odkrywaj.net, pochodzi spod Opola, ma 22 lata. Odkrywanie Internetu to jego pasja. Interesuje się podróżami i grafiką komputerową. W wolnym czasie biega po boisku za piłką :)

Zobacz też...