Teraz to mi to lotto!

Nie wygrałeś w totka? No cóż, ja też nie jestem jednym z tych trzech szczęśliwców, którzy wygrali po 7 milionów. Nie zamierzam Ci też tutaj wspominać o tym, co bym zrobił z kilkoma bańkami, bo nie starczyłoby na to miejsca. Chcę Ci tylko pokazać ciekawą stronkę, na której sprawdzisz ile byś zyskał lub stracił obstawiając sowje ulubione liczby.

Żeby wygrać trzeba grać… i mieć bardzooo duuuże szczęście

Chwytliwe hasło z reklamy totka, ma w sobie trochę prawdy, ale chyba nie trzeba raczej nikogo przekonywać, że większośc ludzi na totku traci. Mimo, że ciągle przegrywamy, to zawsze jest nadzieja, że może tym razem to mi się poszczęści. I chyba przez tą nadzieje będziemy grać dalej.

Maszyna losująca jest pusta… tak jak Twój portfel

Część ludzi stawia na chybił-trafił, a ta druga część obstawia swoje ulubione liczby. Daty urodzenia członków rodziny, rocznice, inne szczęśliwe liczby. Ja też mam swoją stałą szóstkę i wiecie co? Gdybym od 1957 roku obstawiał co losowanie moje liczby to dzisiaj byłbym o 8270 zł biedniejszy.

Strona slotto.pl

Strona slotto.pl

Wylosowane liczby to…

Jeśli Ty też masz swoją ulubioną szóstkę, możesz ją sprawdzić na slotto.pl. Dowiesz się ile razy wygrałbyś trójkę, czwórkę, piatkę, a może nawet szóstkę. Chociaż, jeśli miałeś szóstkę, to już dawno chyba przeprowadziłeś się na jakąś piekną wysepkę, gdzieś na Malediwach. „Jako niezarejestrowany użytkownik serwisu możesz dokonać tylko pięcikokrotnego sprawdzenia swoich liczb” i myślę, że to Ci w zupełności wystarczy. Chyba, że chcesz sprawdzić ulubione liczby babci, dziadka, kumpla, dziewczyny i paru innych osób – wtedy będziesz musiał założyc darmowe konto na wspomnianym serwisie. Sprawdź swoje liczby, klikając w przycisk poniżej 😉

 Slotto

19 3

Piotrek

Administrator Odkrywaj.net, pochodzi spod Opola, ma 22 lata. Odkrywanie Internetu to jego pasja. Interesuje się podróżami i grafiką komputerową. W wolnym czasie biega po boisku za piłką :)

Zobacz też...