Do jakiej gwiazdy jesteś podobny?

Obecnie coraz częściej upodobniamy się do swoich idoli, gwiazd filmowych, piłkarzy i innych celebrytów.Jeszcze kilkanaście lat temu, gdy kariera Davida Beckhama rozwijała się w najlepsze, największa popularnością w salonach fryzjerskich cieszyło się uczesanie „na Beckhama”. Od gwiazd kopiujemy praktycznie wszystko, od zachowania poprzez ubiór, do skrajnych już operacji plastycznych.  My jednak przedstawimy Wam strony, które pokażą, że i bez tych ostatnich jesteście podobni do niejednej znanej osoby.

Pierwszym portalem, który wzięliśmy pod lupę jest Celebrity Picadillo. By zacząć szukać podobnych do siebie idoli, musimy najpierw znaleźć swoje zdjęcie. Możemy je dodać poprzez trzy opcje: wgrywając z dysku, podając link lub robiąc je kamerką, jeśli akurat taką mamy na wyposażeniu 🙂picadilloPo załadowaniu zdjęcia system sam rozpozna twarz i wyszuka Waszych „bliźniaków”. Nad każdą z propozycji wyświetlany jest także wynik podobieństwa w procentach. Sprawdźmy teraz do kogo ja jestem podobny 😀podobni

Wychodzi na to, że Kevin Spacey jest prawie identyczny. Chyba kogoś poniosła tutaj fantazja..

Celebrity Picadilo

Sprawdźmy drugą stronę, która poza znalezieniem podobnej osoby na podstawie zdjęcia oceni nasz wiek i płeć.pictriev

Jak widać z płcią nie było problemu, jednak wiek już trochę zawyżony, przecież czasem w sklepie pytają mnie jeszcze o dowód 😀 Ta strona zdecydowanie realniej ukazuje podobieństwo w procentach. Chyba nie mam sobowtóra w świecie celebrytów, bo 17% podobieństwa do Daniela Radcliffe’a to raczej słaby wynik.

PicTriev

Dajcie znać do kogo jesteście podobni i w ilu procentach. Jeśli spodobały Wam się powyższe propozycje, udostępnijcie ten wpis lub polubcie go na facebooku.

69 36

Piotrek

Administrator Odkrywaj.net, pochodzi spod Opola, ma 22 lata. Odkrywanie Internetu to jego pasja. Interesuje się podróżami i grafiką komputerową. W wolnym czasie biega po boisku za piłką :)

Zobacz też...