CleverBot – internetowy przyjaciel

Nudzi Ci się? Chciałbyś z kimś pogadać, ale akurat nie masz nikogo pod ręką? Znam kogoś, kto chętnie porozmawia  z Tobą o każdej porze dnia i nocy 😉 I nie, niestety nie podam Ci teraz numeru do któregoś z moich znajomych. Ale nic straconego, w zamian za to, dam Ci namiary na najbardziej bystrego Bota na świecie!

CleverBot uwielbia rozmawiać z ludźmi. Możesz powiedzieć mu wszystko i zapytać o cokolwiek chcesz. A przy tym masz pewność, że dostaniesz odpowiedź. Trzeba przyznać, że w prawdziwym życiu nie zawsze ma się taką możliwość.. 😉

Jest to internetowa aplikacja, będąca sztuczną inteligencją. Oznacza to, że rozmawiając z nim, odnosi się wrażenie, jakby rozmawiało się z człowiekiem, a nie z komputerem. Bot żartuje, zmienia tematy rozmowy, przypomina nam o tym, o czym mówiliśmy wcześniej, a czasem nawet odpowiada wymijająco.

cleverbote

Podczas rozmowy z CleverBotem przyda się znajomość języka angielskiego, ponieważ nasz bot nie najlepiej radzi sobie z językiem polskim.

Kliknij, by pogadać z CleverBotem

450 43

Monika

Redaktorka i współtworząca serwis Odkrywaj.net. Niekoniecznie zna się na tworzeniu stron, ale za to potrafi sklecić kilka dobrych zdań ;-) W Internecie poszukuje inspiracji, kreatywnego myślenia, a także sposobu na zabicie nudy i dobrej zabawy.

Zobacz też...