Muzyka non stop

Kochasz muzykę? Masz ulubionego wykonawcę, którego możesz słuchać całymi dniami? Nie pozostaje Ci więc nic innego, jak stworzenie listy jego hitów. Z pomocą pewnej strony zajmie Ci to zaledwie kilka sekund.  Nie wierzysz? Neverending Playlist ułatwi Ci zadanie. Wystarczy, że wejdziesz na ich stronę, wpiszesz nazwisko swojego ulubionego artysty albo nazwę zespołu, a playlista utworzy się sama. Możesz słuchać dobrej muzyki przez kilka godzin! Jeśli jednak po jakimś czasie będziesz chciał usłyszeć inne klimaty w swoich głośnikach, to wpisz w pole ‚Who’s next?’ (znajdujące się po prawej stronie) to, co akurat Cię interesuje. Strona korzysta z usług Youtube, więc oprócz muzyki, możesz także zobaczyć teledyski ulubionego artysty.

Wielkim plusem Neverending Playlist jest to, że korzysta się z niej zupełnie za darmo i bez uprzedniego rejestrowania. Po prostu wchodzisz i od razu słuchasz dobrej muzyki. Minusem może okazać się to, że jeśli jakiś użytkownik usunie piosenkę z serwisu Youtube, to będzie ona niedostępna również na tej stronie.

Zapytacie pewnie, czemu wolę Neverending Playlist od powszechnie znanego serwisu, jakim jest Youtube. Odpowiedź jest prosta. Tam lista moich hitów po prostu się nie kończy! A pomiędzy każdą kolejną piosenką następuje płynne przejście.

Miłego słuchania!

Stronę znajdziecie pod adresem: Neverendingplaylist.com

22 2

Monika

Redaktorka i współtworząca serwis Odkrywaj.net. Niekoniecznie zna się na tworzeniu stron, ale za to potrafi sklecić kilka dobrych zdań ;-) W Internecie poszukuje inspiracji, kreatywnego myślenia, a także sposobu na zabicie nudy i dobrej zabawy.

Zobacz też...