WEEB.TV – telewizja przez Internet

  • weeb

Nie masz telewizora albo kanału, na którym chcesz obejrzeć swój ulubiony program? Nic straconego! Portal WEEBTV daje Ci taką możliwość. Na ich stronie znajduje się spis kanałów, które w danym momencie możecie oglądać na żywo. Każdy znajdzie tam coś dla siebie – kanały sportowe (Canal+ SPORT, TVP Sport, nSport), filmowe (FilmBox HD, Canal+ Film HD, 13 Ulica), kulinarne i lifestylowe (Kuchnia+ HD, BBC Lifestyle, , TLC HD), przyrodnicze i historyczne (Animal Planet HD, Discovery Historia), muzyczne (EskaTv, MTV Live HD, 4funTv), a także bajkowe (Cartoon Network, Boomerang, Disney XD). Przedstawione powyżej kanały to zaledwie kilka przykładów, na stronie WEEBTV znajdziecie dużo bogatszy wybór (w zakładce ‚telewizja na żywo’ -> ‚wszystkie’). Znajdują się tam również kanały poświęcone wybranym bajkom, programom albo serialom (np. Pinki i Mózg, SpongeBob Kanciastoporty, Top Gear, Detektyw Monk, Dr. House, Jak poznałem waszą matkę i wiele, wiele innych).

Poza oglądaniem, mamy także możliwość założenia własnego konta, dzięki któremu będziemy mogli stworzyć swój kanał multimedialny (telewizyjny albo muzyczny) i udostępniać go innym poprzez stronę WEEBTV. Jest to możliwe dzięki łatwemu z obsłudze programowi – Adobe Flash Media Live Encoder – można go pobrać za darmo ze strony producenta.

Warto jednak zaznaczyć, że ta strona nie jest do końca darmowa. Bez wykupienia pakietu, oglądanie telewizji na żywo jest dostępne przez godzinę dziennie. Za dłuższe oglądanie trzeba już niestety zapłacić. Osoby zainteresowane dokładnym cennikiem, mogą go znaleźć w zakładce ‚Premium’.

Stronę znajdziecie pod adresem: Weeb.tv

27 7

Monika

Redaktorka i współtworząca serwis Odkrywaj.net. Niekoniecznie zna się na tworzeniu stron, ale za to potrafi sklecić kilka dobrych zdań ;-) W Internecie poszukuje inspiracji, kreatywnego myślenia, a także sposobu na zabicie nudy i dobrej zabawy.

Zobacz też...