Tworzymy unikalne CV!

Szukasz pracy i wysyłasz CV do wielu pracodawców, ale mimo to nikt nie odpowiada? Może czas odświeżyć swoje CV, tak by wyróżniało się na tle innych i dostać tę wymarzoną pracę? Podpowiadamy adres strony, która Ci w tym pomoże.

Jak myślisz ile czasu rekruter poświęca na przejrzenie Twojego CV? Osoba przeprowadzająca rekrutację przegląda setki życiorysów i często jest już wyszkolona w tym zakresie, dlatego średnio na jedno CV poświęca 5-7 sekund! Jeśli Twoje CV jest zlepkiem tekstu w Wordzie to masz małe szanse, by dostać posadę. Nowy unikalny format życiorysu pozwoli wyróżnić Ci się z tłumu i dostać na rozmowę kwalifikacyjną.tworzenie cv

Rezumey.pl pomoże Ci odpicować Twoje CV i przedstawić je w formie łatwo przyswajalnej infografiki. Proces tworzenia życiorysu jest bardzo prosty i zawiera się w trzech krokach. Pierwszym jest stworzenie CV w oparciu o profil jednego z portali społecznościowych na którym masz konto: Facebook, Goldenline, Linkedln lub po prostu możesz rozpocząć klikając czysty szablon. W drugim kroku uzupełniasz i edytujesz zaimportowane z profilu dane, wpisując swoje dane osobiste, doświadczenie, edukację, znajomość języków obcych i inne informacje.  Następnie wybierasz szablon infografiki spośród 10 dostępnych oraz język w jakim ma być utworzone CV. W ostatnim kroku możesz udostepnić swoje CV poprzez link lub portale społecznościowe, stworzyć kod QR prowadzący do Twojego życiorysu lub pobrać go w PDF’ie na komputer.

Gotowe!

Edit: Istnieją też inne zwykle płatne serwisy generujące ładne CV. Wystarczy wpisać w Google „generator CV”.

Rezumey.pl

10 4

Piotrek

Administrator Odkrywaj.net, pochodzi spod Opola, ma 22 lata. Odkrywanie Internetu to jego pasja. Interesuje się podróżami i grafiką komputerową. W wolnym czasie biega po boisku za piłką :)

Zobacz też...