Kreatywnie i ze smakiem

Na ten blog wpadłem, kiedyś poszukując w Internecie darmowych zdjęć, które mógłbym wykorzystać na Odkrywaj.net. Znalazłem i od razu zostałem na dłużej, gdy spostrzegłem, że tematy poruszane na tym blogu są mi bardzo bliskie.

Klosinski.net to blog założony przez Jacka Kłosińskiego, gdańszczanina, który prowadzi własną agencję brandingową ENGRAM. Na swoim blogu porusza tematy związane nie tylko z brandingiem i designem – choć i te są bardzo ciekawe – ale także wskazówki dotyczące produktywności i kreatywności.

Z pewnością zaciekawi Was cykl Malinek, gdzie znajdziemy interesujące linki z Internetu skupione głównie wokół tematyki bloga Jacka.

Oprócz tego, że blog zawiera mnóstwo przydatnych artykułów, jest także podany w bardzo przyjemnej formie. Mimo, że nie lubię do końca scrollowanych stron, to design Klosinski.net jest lekki i przyjemny w odbiorze.

Wśród moich ulubionych artykułów, które proponuję Wam na początek to:
http://klosinski.net/jak-czytac-wiecej/
http://klosinski.net/czy-pospiech-dobrze-doradza/
http://klosinski.net/nie-masz-niczego-cenniejszego-niz-czas/

W sumie mógłbym tutaj wkleić cały blog, więc polecam Wam po prostu zajrzeć na:

>>> Klosinski.net <<<

9 0

Piotrek

Administrator Odkrywaj.net, pochodzi spod Opola, ma 22 lata. Odkrywanie Internetu to jego pasja. Interesuje się podróżami i grafiką komputerową. W wolnym czasie biega po boisku za piłką :)

Zobacz też...