Podejmij wyzwanie!

Pompki, przysiady, podciąganie, a może bieganie? Pora schować ciepłe swetry do szafy, a zamiast nich wyciągnąć… sportowy strój i buty do biegania! Tak jest! Lato to najlepszy moment do rozpoczęcia od dawna odwlekanej aktywności fizycznej. Wymówki, które wcześniej ratowały nas od podniesienia się z kanapy, teraz tracą na znaczeniu. Pogoda nie jest już przeszkodą, a odwrotnie – zachętą!

Latem dużo przyjemniejszym wydaje się wyczerpujący bieg w słońcu niż spokojny spacer w jesiennej szarudze. Jednak żeby nie odpaść na starcie, trzeba się do tego przygotować z głową i ustalić plan działania, który będzie nas motywował. Dużo chętniej zabieramy się za coś, co mamy dokładnie zaplanowane (w przypadku sportu sprawdzają się codzienne rozpiski). Bez znaczenia jest to, czy wolicie jazdę na rowerze, bieganie, przysiady czy może podciąganie na drążku – na początku przygody ze sportem musimy wiedzieć od czego zacząć, i na ile może pozwolić sobie nasz organizm. Często niestety nie mamy o tym pojęcia. Szukamy w Internecie pomysłu na sukces, jednak na każdej stronie podają inne informacje. To zdecydowanie zniechęca.love

Na ratunek może przyjść Wam strona (http://www.treningaerobowy.pl/), na której znajdziecie wszystkie najważniejsze wiadomości dotyczące sportu, a co najważniejsze – tygodniowe rozpiski z ilością powtórzeń czy też z długością trwania treningów (w zależności jaki rodzaj sportu chcecie uprawiać). Twórcy strony podchodzą do każdego indywidualnie, i dlatego przed rozpoczęciem treningów i ustaleniem codziennego planu ćwiczeń, zostaniemy poproszeni o zrobienie testu, który ma na celu sprawdzenie naszej kondycji i określenie od jakiego wysiłku możemy bezpiecznie rozpocząć ćwiczenia. Do wyboru macie naprawdę mnóstwo kategorii (w prawym górnym rogu strony), dlatego jestem pewna, że każdy z Was znajdzie tam dla siebie coś odpowiedniego.

No to co? Żadnych wymówek – zaczynamy! Powodzenia! 😉

Treningaerobowy.pl

7 2

Monika

Redaktorka i współtworząca serwis Odkrywaj.net. Niekoniecznie zna się na tworzeniu stron, ale za to potrafi sklecić kilka dobrych zdań ;-) W Internecie poszukuje inspiracji, kreatywnego myślenia, a także sposobu na zabicie nudy i dobrej zabawy.

Zobacz też...