Interaktywne rysowanie!

„Zaczarowany ołówek” – coś Ci mówi ten tytuł? Może nie ogladałeś tej bajki, ale na pewno słyszałeś o głównym bohaterze rysującym rzeczy, które z jego szkiców zmieniały się w prawdziwe przedmioty. Kto by nie chciał mieć takiego ołówka w rzeczywistości 😀 Teraz masz mozliwość przetestowania takiego ołówka, tyle, że w wirtualnej rzeczywistości.

Drawastickman.com to strona, która ożywi namalowaną przez Ciebie historię. I chociaż nie masz możliwosci szerokiego wyboru, bo scenariusze są tylko dwa, to i tak myślę, że Ci się spodoba. Uwielbiam kreatywne projekty i oryginalne pomysły, a taki właśnie mieli twórcy tej interaktywnej gry.

Łap za myszkę i do dzieła!

Twoim zadaniem jest narysowanie tytułowego „stickmana”. Jest to nic innego jak postać ludka, którego nieudolnie rysowaliśmy jeszcze za czasów podstawówki albo i wcześniej. Taki oto narysowany człowieczek, składajacy się z kilku koślawych linii i jeszcze bardziej koślawego kółka, które ma przypominać głowę, rozpoczyna swoją przygodę w świecie animacji.stick1

Na tym nie kończy się Twoje zadanie. Teraz czeka na Ciebie dorysowywanie elementów pomagających przetrwać stickmanowi czyhające na niego niebezpieczeństwa. Jak już się wkręcisz, to czeka Cię niemiła informacja, że dla komputerowych graczy dostępne są tylko dwie historie. Faworyzowani tym razem posiadacze mobilnych urządzeń, mają większe pole do popisu w aplikacji „Draw a Stickman Epic”, która ciekawych historii ma o wiele więcej. To ja lecę sprawdzić apkę, a Tobie polecam podążać za mną, zaczynając od wersji przegladarkowej:

Draw a stickman

33 4

Piotrek

Administrator Odkrywaj.net, pochodzi spod Opola, ma 22 lata. Odkrywanie Internetu to jego pasja. Interesuje się podróżami i grafiką komputerową. W wolnym czasie biega po boisku za piłką :)

Zobacz też...