Mapa dźwięków natury

Dziś ciekawa propozycja dla amatorów natury! Właściwie nie ma się co rozpisywać, bo strona, którą chcę Wam pokazać, jest bardzo prosta w użyciu. Po wpisaniu w wyszukiwarkę adresu www.naturesoundmap.com, zobaczycie mapę całego świata, na której zaznaczone są różne punkty. Po kliknięciu w dowolny z nich, otworzy Wam się nowa karta z najpiękniejszą muzyką, jaką kiedykolwiek słyszeliście. Chodzi oczywiście o dźwięki natury!

Możecie wsłuchać się w śpiew egzotycznych ptaków albo usłyszeć szum wodospadu. Uwierzcie mi na słowo – to świetnie relaksuje i odpręża! A przy okazji słuchania tych cudownych dźwięków, możecie pomarzyć o dalekich podróżach.. No bo w końcu kto o nich nie marzy?

Co ważne, znajdziecie tam odgłosy przyrody z przeróżnych zakątków świata. Możecie wirtualnie przenieść się na każdy z kontynentów. Nie zapominajcie jednak o naszej wspaniałej Polsce, bo ona również ma się czym pochwalić! Posłuchajcie na przykład, co słychać w Beskidach:


Koniecznie kliknijcie w poniższy przycisk! 😉

Nature sound map

14 0

Monika

Redaktorka i współtworząca serwis Odkrywaj.net. Niekoniecznie zna się na tworzeniu stron, ale za to potrafi sklecić kilka dobrych zdań ;-) W Internecie poszukuje inspiracji, kreatywnego myślenia, a także sposobu na zabicie nudy i dobrej zabawy.

Zobacz też...