Przygotuj się na prima aprilis i wkręć znajomego!

Już za dwa dni pierwszy kwietnia, a wraz z nim czas na prima aprilis! Pomożemy Ci wkręcić znajomego przy pomocy bardzo ciekawej stronki zwanej bronią masowego złudzenia oraz jedną z najbardziej niebezpiecznych stron.

Przejdźmy od razu do rzeczy! Strona Alexandra Griffioena pozwala nam zmienić treść i zdjęcia na dowolnie wybranej przez nas witrynie. Zobaczmy to na przykładzie:

Wchodzę na stronę SHRTURL i wpisuję adres onet.pl – tej strony chyba nie muszę nikomu przedstawiać. A oto zrzut ekranu oryginalnej strony onetu:

onet

Teraz możemy dowolnie zmienić nagłówki i np. wkleić zdjęcie wkręcanego znajomego. Ja w przykładzie zmieniłem nagłówek głównego newsa oraz zdjęcie dotyczące informacji o Michale Kamińskim na zdjęcie teletubisi. Zdjęcie zmieniamy poprzez kliknięcie w dany obrazek. Wyskakuje nam w tym momencie okno dialogowe, w którym wpisujemy adres url nowego obrazka.

A pod tym linkiem możecie zobaczyć przerobioną wersję portalu >>>

Jak widzicie, zmiana strony jest bardzo prosta, a efekt zadowoli każdego. Szczególnie, że nie zmienia się żaden z elementów układu strony, wielkość czy typ czcionki. Na koniec klikamy „Save&Finish” i zostaje nam jeszcze tylko podanie swojego maila, na który dostaniemy  link do zmienionej strony. Warto sprawdzić folder Spam, jeśli nie widzimy wiadomości w Odebranych.e-mail

Udanych wkrętów! 😉

Ps. SHRTURL nie działa ze stronami zawierajacymi dużo javascript np. Facebookiem :(.

Shrturl.co

 

6 2

Piotrek

Administrator Odkrywaj.net, pochodzi spod Opola, ma 22 lata. Odkrywanie Internetu to jego pasja. Interesuje się podróżami i grafiką komputerową. W wolnym czasie biega po boisku za piłką :)

Zobacz też...