Jak pozbyć się Facebooka i kont na innych stronach?

Żyjemy w dobie Internetu, więc nic dziwnego, że każdy z nas ma konta na różnych portalach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram czy Twitter. Za ich pomocą możemy kontaktować się w prosty i szybki sposób ze znajomymi, co czasem bardzo ułatwia życie. Często jednak zakładamy konta na przypadkowych stronach, o których później szybko zapominamy. Nie byłby to właściwie żaden problem, gdyby naszej skrzynki mailowej nie zalewał niekończący się SPAM. Domyślam się, że irytuje to wielu z Was.

Najgorsze jest to, że o ile założenie konta na jakiejkolwiek stronie jest bardzo proste, to jego usunięcie już niekoniecznie. Czasem trzeba przekopać wszystkie ustawienia, a później cały Internet, żeby znaleźć rozwiązanie. Ostatnio jednak trafiłam na świetną stronkę, za pomocą której można w łatwy i przyjemny sposób usunąć swoje konto właściwie z każdego portalu społecznościowego czy innej strony. Co trzeba zrobić? Wystarczy zajrzeć na JUSTDELETE.ME i wybrać portal, z którego chcemy usunąć swój profil. W tym momencie zostaniemy bezpośrednio przekierowani na stronę, gdzie w większości przypadków wystarczy tylko kliknąć w przycisk USUŃ, aby nasze konto zniknęło z sieci (oczywiście jeśli jesteśmy zalogowani na stronie, z której chcemy je usunąć). Proste? No jasne, że tak! 😉

Strona dostępna jest w kilkunastu wersjach językowych, w tym w języku polskim, co na pewno ułatwi Wam zadanie 😉

Justdelete.me

 

10 0

Monika

Redaktorka i współtworząca serwis Odkrywaj.net. Niekoniecznie zna się na tworzeniu stron, ale za to potrafi sklecić kilka dobrych zdań ;-) W Internecie poszukuje inspiracji, kreatywnego myślenia, a także sposobu na zabicie nudy i dobrej zabawy.

Zobacz też...