Entanglement – wciągająca gra logiczna

Przerwa w pracy? Facebook już się Wam znudził? Przejrzeliście już wszystkie strony w internecie? Przychodzimy z pomocą. Entanglement to gra logiczna stworzona przez Gopherwood Studios, która może przypaść do gustu każdemu bez względu na wiek.

Waszym zadaniem jest stworzenie możliwie jak najdłuższej pętli i zdobycie jak największej ilości punktów, obracając sześciokątnymi polami i wybierając odpowiedni kierunek linii. Zadanie wydaje się banalne, jednak z czasem zorientujecie się, że aby uzyskać dobry wynik, trzeba nieco pokombinować. W grę możemy grać samemu lub wybrać tryb wieloosobowy, w którym może brać udział nawet do 6 graczy, co powoduje, że gra staje się jeszcze ciekawsza.

Zrzut ekranu z trybu wieloosobowego

Zrzut ekranu z trybu wieloosobowego

Jej dużym plusem na pewno jest fakt, że działa ona także na tabletach i smartfonach. Dodatkowo, twórcy gry Entanglement proponują graczom wiele innych plansz, które są dostępne do przetestowania po zalogowaniu. Minusem jest jednak to, że aby móc swobodnie korzystać z pełnej wersji gry, trzeba wykupić do nich dostęp. Sprawdźcie też inną grę o której pisaliśmy niedawno – Hellorun.

Entanglement

19 2

Piotrek

Administrator Odkrywaj.net, pochodzi spod Opola, ma 22 lata. Odkrywanie Internetu to jego pasja. Interesuje się podróżami i grafiką komputerową. W wolnym czasie biega po boisku za piłką :)

Zobacz też...