Record tripping – graj i miksuj

Kto polubił nasze dotychczasowe propozycje na nudę, temu na pewno spodoba się  dzisiejsza pozycja z tej samej kategorii. Jest to gra stworzona we flashu, która stawia przed nami kilka zręcznościowych wyzwań.

Record tripping to unikalna gra przeglądarkowa o bardzo przyjemnej szacie graficznej, w której gracz musi rozwiązać  szereg różnych zadań. Akcja rozpoczyna się od okrągłego labiryntu, gdzie należy turlać beczkę tak, aby kulka znajdująca się wewnątrz dotarła w odpowiednie miejsce. Następnymi zadaniami będą: otwarcie sejfu, sterowanie wiatrakiem i zegarem. Gra kończy się na kole zębatym. Wszystkie te zadania trzeba wykonać w jak najkrótszym czasie za pomocą kółeczka do przewijania w myszce, a więc nie jest to niestety alternatywa dla użytkowników korzystających z telefonów czy też tabletów. W trakcie rozgrywki przechodzimy na kolejne plansze, a właściwie rozdziały przygody, którą zafundowali nam Bell Brothers – twórcy tej gry.

Tak wygląda gameplay z tej gry:

Jeśli chcecie być na bieżąco z nowymi wpisami, polubcie nasz fanpage na facebooku, a jeśli chcecie otrzymywać informacje o nowych wpisach na maila kliknijcie w przycisk poniżej:

Record tripping

7 1

Piotrek

Administrator Odkrywaj.net, pochodzi spod Opola, ma 22 lata. Odkrywanie Internetu to jego pasja. Interesuje się podróżami i grafiką komputerową. W wolnym czasie biega po boisku za piłką :)

Zobacz też...