Weavesilk – interaktywne tworzenie sztuki

Strony, na których można rysować, opisywaliśmy już wcześniej na naszej stronie – np. Pixlr, pełniący funkcję programu graficznego online. Pisaliśmy też o Soy tu aire, gdzie można „namalować piosenkę”, i która pomoże każdemu dobrze się odprężyć po ciężkim dniu. Czas na kolejne narzędzie, być może niektórym już znane, bo fanpage Weavesilk zgromadził już ponad 280 tys. lajkowiczów.

Od pierwszego kliknięcia Weavesilk zmienia rysowanie w tworzenie sztuki, które dzięki temu staje się znacznie ciekawsze. Strona pozwala tworzyć geometryczne kształty, narysowanie których w jakimkolwiek programie graficznym byłoby niezwykle trudne. Formy tworzymy na czarnym tle, przez co może się wydawać, jakbyśmy tworzyli je w kosmicznej otchłani. Narzędzie pozwala zmieniać kolory i mieszać je do woli, przeciągając jeden na drugi. Możemy wybierać ilość punktów (od 1 do 6), które będą tworzyć symetryczne figury. Polecamy każdemu, kto mieści się w przedziale wiekowym 0-120.

Posiadacze iPadów i iPhonów mogą pobrać z opisywanej strony aplikację na swoje urządzenia za niecałe 3 dolary. Użytkownicy komputerów mogą korzystać ze strony za darmo i tworzyć do woli. Powstałe dzieła można zapisywać na twardym dysku.

Weavesilk

26 1

Piotrek

Administrator Odkrywaj.net, pochodzi spod Opola, ma 22 lata. Odkrywanie Internetu to jego pasja. Interesuje się podróżami i grafiką komputerową. W wolnym czasie biega po boisku za piłką :)

Zobacz też...