Jednorazowy adres e-mail

W sieci istnieje mnóstwo portali, na których trzeba się rejestrować. Bez rejestracji często nie można skorzystać w pełni z tego, co oferuje nam dana strona. Jeśli chcesz skorzystać z usług takiej strony jednorazowo albo po prostu zagłosować na kogoś w konkursie, gdzie też wymagana jest rejestracja, wcale nie musisz podawać swojego maila i zaśmiecać swojej skrzynki kolejnymi niepotrzebnymi wiadomościami.
migmail

Przy rejestracji możesz podać wymyślonego maila, koniecznie z końcówką @migmail.pl (np. juarsołkjut@migmail.pl), a później wejść na stronę www.migmail.pl i wpisać w okienko ten sam adres e-mail. Klikasz w ‚sprawdź pocztę’ i gotowe – wiadomość już na pewno tam na Ciebie czeka 😉 A to wszystko bez hasła, bez zaśmiecania skrzynki, a co najważniejsze – szybko. Wiadomości możesz od razu usunąć ze skrzynki, jeśli nie chcesz, żeby widział je ktoś inny. Tak czy siak, są one tam przechowywane jedynie przez 24 godziny.

Poczta migmail, przez to, że nie wymaga uwierzytelnienia hasłem jest oczywiście publiczna, więc musisz pamiętać, że teoretycznie każdy może dostać się na Twoją skrzynkę. Jeśli jednak chcesz tego uniknąć, wybierz po prostu jakiś unikalny ciąg liter i cyfr.

migmail1

Migmail.pl

14 0

Monika

Redaktorka i współtworząca serwis Odkrywaj.net. Niekoniecznie zna się na tworzeniu stron, ale za to potrafi sklecić kilka dobrych zdań ;-) W Internecie poszukuje inspiracji, kreatywnego myślenia, a także sposobu na zabicie nudy i dobrej zabawy.

Zobacz też...