Wyślij wiadomość 50 lat w przyszłość!

Codziennie wysyłamy mnóstwo maili do różnych osób. A może by tak wysłać wiadomość do samego siebie, tylko do nieco starszej wersji nas samych? FutureMe nam w tym pomoże i dostarczy wiadomość nawet za 50 lat!

FutureMe to strona dająca możliwość wysłania wiadomości w przyszłość – do siebie lub jakiejkolwiek innej osoby. Wystarczy, że znamy adres e-mail osoby, do której chcemy wysłać list i wiemy, że przez wybrany przez nas okres czasu nie zmieni tego adresu. Dlatego nie zalecamy podawania służbowych adresów e-mail, bo jak wiadomo pracę można zmienić wiele razy. Na stronie mamy możliwość określenia daty dostarczenia wiadomości maksymalnie do 2065 roku.futureme To co napiszemy do adresata zależy już tylko od nas samych. Możemy przesłać inspiracje lub rady, które mogą okazać się przydatne w przyszłości albo zweryfikować nasze cele życiowe i stan ich realizacji. Tak naprawdę w takiej wiadomości możemy zawrzeć wszystko. Do wyboru mamy jeszcze opcję prywatnej wiadomości lub publicznej (ale jednocześnie anonimowej). Różni się to tym, że wiadomość publiczna zostanie opublikowana w dniu wysłania w zakładce „Read Public Letters” i każdy będzie mógł ją przeczytać, jednak nie pozna adresata, do którego wiadomość została wysłana. Natomiast prywatna dotrze tylko na wybrany adres e-mail. Ostatnią z opcji jest możliwość dodania zdjęcia z kamerki internetowej do naszego listu. Jaką mamy pewność, że nasz list dotrze? Nie możemy mieć takiej pewności, ale są na to duże szanse. FutureMe.org istnieje i dostarcza wiadomości od 2002 roku. Dodatkowo na facebooku i twitterze autorzy strony otrzymują cały czas podziękowania od użytkowników za dostarczone maile.

FutureMe

Zdjęcie: Paul Simpson

13 1

Piotrek

Administrator Odkrywaj.net, pochodzi spod Opola, ma 22 lata. Odkrywanie Internetu to jego pasja. Interesuje się podróżami i grafiką komputerową. W wolnym czasie biega po boisku za piłką :)

Zobacz też...