Lećmy gdziekowiek, byleby tanio.

Wakacje coraz bliżej, więc warto się zastanowić gdzie chcielibyśmy wyjechać. Hmm… a co w przypadku jeśli nie wiemy gdzie, a dodatkowo nie mamy zbyt dużo pieniędzy do wykorzystania? Z myślą o takich osobach powstał serwis Drungli.

Co to takiego? Jest to wyszukiwarka tanich połączeń lotniczych z wybranego przez nas lotniska do… dokądkolwiek. Wyszukuje najtańsze połączenia lotnicze w wybranym przez nas czasie, w jak najniższej cenie. Drungli skupia się na ofertach dwóch operatorów tanich linii lotniczych – Ryanair i Wizzair. Jeśli jednak nie znajdziemy nic w zakresie cenowym, jaki nas interesuje, możemy zostawić na stronie naszego maila i cenę za jaka chcielibyśmy nabyć bilet, a gdy tylko pojawi się taka oferta, serwis powiadomi nas o tym mailem.

drungli

Taki ekran wita nas po wejściu na Drungli

Oprócz Drungli warto zaglądać na Fly4free.pl – moim zdaniem jest to zdecydowanie najlepsza polska strona wyszukująca tanie loty z Polski  za granicę. Codziennie pojawia się tam kilka atrakcyjnych ofert, np. w momencie pisania tego artykułu lot z Katowic na Maltę i z powrotem z przesiadką w Mediolanie był dostepny za niecałe 300 złotych. Przy takich cenach nawet strach latania wydaje się być jakiś mniejszy 🙂

Polecam zajrzeć także na forum tego portalu, gdzie można podpytać o interesującą nas destynację i koszty z nią związane, a także o inne szczegóły związne z tanim lataniem.

Drungli Fly4free

9 4

Piotrek

Administrator Odkrywaj.net, pochodzi spod Opola, ma 22 lata. Odkrywanie Internetu to jego pasja. Interesuje się podróżami i grafiką komputerową. W wolnym czasie biega po boisku za piłką :)

Zobacz też...