Hity wszech czasów!

Coś mi się wydaje, że uwielbiacie muzyczne propozycje. To bardzo dobrze, bo znajdziecie ich całe mnóstwo na Odkrywaj.net. Znacie je już wszystkie? Nie martwcie się, to nie koniec! Za chwilkę poznacie kolejną witrynę, która zabierze Was w wyjątkową podróż po magicznych dekadach XX wieku!

Oczywiście znajdzie się tam też coś dla osób, które stawiają raczej na współczesne przeboje. Po prostu załóżcie słuchawki i przygotujcie się na porcję świetnej muzyki! 😉 Podróż zaczniecie od klimatycznych lat 60, przechodząc do szalonych rytmów lat 70 i 80. Na koniec możecie wrócić wspomnieniami do nie tak dalekich lat 90 i przesłuchać hity ubiegłych lat. Strona, o której mowa nazywa się bardzo adekwatnie do tego, co możemy poczuć i przeżyć podczas jej odkrywania. A mianowicie – Nostalgia Machine.

Zrzut ekranu Nostalgia Machine

Zrzut ekranu Nostalgia Machine

Dodatkową opcją, która jest bardzo ciekawa, jest to, że z wybranych przez Was hitów możecie w łatwy sposób stworzyć playlistę. Wystarczy tylko kliknąć w napis ‚Open year as playlist in disco.io’, który znajduje się obok wybranego przez nas roku. Nostalgia Machine to zbiór świetnie wyselekcjonowanych przebojów, z których każdy jest wyjątkowy i przywodzi nam na myśl klimat dawnych czasów. Jest to miejsce, w którym znajdziemy hity, o których dawno zapomnieliśmy, a które tak bardzo lubimy! Macie ochotę odrobinkę cofnąć się w czasie? W takim razie nie czekajcie i szybko kliknijcie w poniższy przycisk!

Nostalgia machine

16 1

Monika

Redaktorka i współtworząca serwis Odkrywaj.net. Niekoniecznie zna się na tworzeniu stron, ale za to potrafi sklecić kilka dobrych zdań ;-) W Internecie poszukuje inspiracji, kreatywnego myślenia, a także sposobu na zabicie nudy i dobrej zabawy.

Zobacz też...