Wychodzimy z Internetu… na kawę i nie tylko!

Bardzo lubię kreatywne pomysły na strony. Jeszcze bardziej, gdy na takie pomysły wpadają Polacy, a tak jest w tym przypadku. Portal stworzony przez Rzeszowiankę Izę Błażowską jak najbardziej zasługuje na wyróżnienie w naszym zbiorze. Szukasz ekipy do grania w siatkówkę? Osób do wspólnej jazdy na rowerze, a może jesteś nowy w mieście i chcesz po prostu kogoś poznać? W tych przypadkach opisywana strona jest dla Ciebie. Celem tej strony jest promowanie życia poza siecią, i jak wspomina sama autorka – w tym serwisie się nie przesiaduje, tylko umawia na realne spotkania. 

Na-kawe.net to rodzaj platformy społecznościowej, w której możemy umówić się na tytułowa kawę lub każdą inną aktywność w swoim mieście. Po zarejestrowaniu się w serwisie wystarczy wypełnić sekcję „Kogo szukasz? Co chcesz robić?” lub po prostu przejrzeć wpisy zamieszone w portalu dotyczące szukanej przez nas aktywności. Możemy również założyć własną grupę, gdzie także można się umawiać na cykliczne spotkania. na-kawe-netRejestracja jest błyskawiczna, a korzystanie z serwisu niesie za sobą mnóstwo zalet. Poznajemy nowych ludzi, rozwijamy swoje pasje i zainteresowania, mniej przebywamy w sieci. Jeśli chcesz, możesz nawet spotkać się ze mną i porozmawiać na temat ciekawych stron lub jakikolwiek inny (mój nick na portalu:piotrek.zajac1) 😉 Nie czekaj tylko rejestruj się i umawiaj na spotkania z kim chcesz i na co tylko chcesz! Pamiętaj jednak, żeby zostawić w domu wszystkie swoje elektroniczne urządzenia ;D

 Na-kawe.net

12 0

Piotrek

Administrator Odkrywaj.net, pochodzi spod Opola, ma 22 lata. Odkrywanie Internetu to jego pasja. Interesuje się podróżami i grafiką komputerową. W wolnym czasie biega po boisku za piłką :)

Zobacz też...