Test do armii. Sprawdź czy się nadajesz!

Ostatnio w mediach codziennie przewija się temat wojen i konfliktów. Nas Polaków najbardziej interesują doniesienia zza wschodniej granicy dotyczące Ukrainy. Ciągle toczący się tam konflikt, sprawia, że czujemy się w pewnym stopniu zagrożeni.  Warto tutaj postawić sobie pytanie: Jak zachowalibyśmy się, gdyby nasz kraj potrzebowałby wsparcia ze strony jego obywateli w chwili zagrożenia? Czy „schowalibyśmy głowę w piasek”? Czy stanęli w obronie kraju?

Strona, którą chcę Wam pokazać istnieje w sieci od kilku lat, ale pewnie część z Was jeszcze się na nią nie natknęła. Tak jak Odkrywaj.net krąży w sferze rozrywki i ciekawostek, tak i opisywaną witrynę należy postrzegać w tych kategoriach. Test pochodzi ze strony szwedzkich sił zbrojnych i jest w języku angielskim(nie szwedzkim na szczęście), który każdy żołnierz powinien mieć opanowany, przynajmniej w podstawowym stopniu. Do jego wykonania będą Wam potrzebne głośniki i kamerka internetowa, ponieważ strona działa na zasadzie Kinecta, czyli rozwiązujemy zadania ruchem naszego ciała. Ważne jest też, aby podczas kalibracji tło za nami było najlepiej jednolite i żeby nikt nie poruszał się w obszarze kamerki oprócz nas samych.

Wśród poleceń wydawanych nam przez kobiecy głos będą zadania wymagające uporządkowania liczb od najmniejszej do największej, uporządkowanie słów w kolejności alfabetycznej i inne, które musimy wykonać w jak najkrótszym czasie. Wraz z wykonywaniem zadań rośnie tez stopień trudności np. obraz z kamerki będzie do góry nogami lub ukazany jako lustrzane odbicie. wynikiNa koniec testu dowiecie się czy Wasz wynik jest powyżej czy poniżej średniej, będziecie mogli się podzielić wynikiem ze znajomymi, a nawet wyzwać ich. Jak widzicie na załączonym screenie, za drugim razem test wykonałem w nie całe pięć i pół minuty, a można to zrobić z pewnością jeszcze szybciej. Klikając w przycisk poniżej możecie sprawdzić się w teście. Powodzenia 😉

 Test do armii

Źródło zdjęcia tytułowego: Flickr

13 2

Piotrek

Administrator Odkrywaj.net, pochodzi spod Opola, ma 22 lata. Odkrywanie Internetu to jego pasja. Interesuje się podróżami i grafiką komputerową. W wolnym czasie biega po boisku za piłką :)

Zobacz też...