Neave – strona nie do opisania, a do zobaczenia.

Wchodząc na tę stronę, na pewno tego nie pożałujecie – szczególnie jeśli się nudzicie. Paul Neave, projektant stron internetowych z Londynu stworzył stronę, na której znajdziecie – jak pisze sam autor – ciekawe narzędzia i dobrze znane gierki.

Wśród stworzonych przez Paula narzędzi, najciekawszym wydaje się być „Webcam Toy”. Jak sama nazwa wskazuje, będziemy potrzebować do niego kamerki internetowej. Ta „zabawka” zajmie nas na pewno na przynajmniej kilkanaście minut. Zawiera 80 efektów i filtrów, dzięki którym możemy robić sobie śmieszne zdjęcia czy stworzyć komiks zdjęciowy. Wśród dostępnych efektów są m. in. efekt LSD, krzywych zwierciadeł, ognia (możemy poczuć się jak Inferno z kreskówki Ben 10) i wiele innych.

Autor Postu i efekt ognia

Podczas korzystania z kamerki mamy zapewnioną prywatność, natomiast zdjęcia, które zrobimy nie wydostaną się do Internetu, jeśli sami tego nie zechcemy. Możliwość zapisu na dysku lub udostępnienia ich na Facebooku, Twitterze i Tumblr to sposoby na zachowanie naszej twórczości i podzielenie się nią z innymi.

Kolejne z narzędzi to wirtualne „planetarium”, gdzie określając swoją pozycję na mapie, możemy się dowiedzieć jakie konstelacje i gwiazdy znajdują się nad naszymi głowami w danym momencie. Dostępne są też – na pewno Wam znane – takie gry jak: kółko i krzyżyk, tetris. Halucynacji dostarczy Wam narzędzie o nazwie „Strobe”. Ta iluzja optyczna z pewnością Was zaskoczy, dlatego nie zdradzę teraz nic na jej temat, musicie sprawdzić to sami.

Neave.com

Podoba Ci się nasza strona? Polub, udostępnij albo skomentuj 😉

31 1

Piotrek

Administrator Odkrywaj.net, pochodzi spod Opola, ma 22 lata. Odkrywanie Internetu to jego pasja. Interesuje się podróżami i grafiką komputerową. W wolnym czasie biega po boisku za piłką :)

Zobacz też...