Muzyka dobra na wszystko!

Dzisiaj mam dla Was kolejną muzyczną propozycję (muzyki nigdy za wiele!). Marmoset to strona, na której możemy posłuchać piosenek i melodii, jakich nie znajdziemy na popularnym youtube.

Twórcy tego serwisu stworzyli bardzo sprytną wyszukiwarkę, dzięki której możemy wyszukać najróżniejsze utwory – w zależności od nastroju, instrumentów, szybkości i długości trwania, gatunku muzycznego i kilku innych kryteriów. Wystarczy wejść na www.marmosetmusic.com, kliknąć w ‚Browse music’ i wybierać spośród bogactwa piosenek!

Ta strona będzie bardzo przydatna dla osób, które szukają podkładu muzycznego do prezentacji albo filmu – dzięki tak zaawansowanej wyszukiwarce znalezienie odpowiedniego utworu to bułka z masłem! Trzeba jednak pamiętać, że aby wykorzystać materiał pochodzący z serwisu, należy najpierw wykupić licencję 😉 Pobieranie utworów na dysk do użytku prywatnego jest za to zupełnie darmowe – wystarczy się tylko uprzednio zarejestrować.marmoset

Marmoset

11 0

Monika

Redaktorka i współtworząca serwis Odkrywaj.net. Niekoniecznie zna się na tworzeniu stron, ale za to potrafi sklecić kilka dobrych zdań ;-) W Internecie poszukuje inspiracji, kreatywnego myślenia, a także sposobu na zabicie nudy i dobrej zabawy.

Zobacz też...