Get the Glass – gra planszowa online

Gry planszowe to fajny sposób na spędzenie wolnego czasu. Większości z Was kojarzą się one pewnie z czasem dzieciństwa. Nic dziwnego. Jednak od dłuższego czasu na rynku dostępne są gry, które zaciekawią również dorosłych. Cieszą się one ogromnym zainteresowaniem, dlatego, że są miłą odmianą od siedzenia na kanapie przed telewizorem. Poza tym rozwijają wyobraźnię, zmuszają do logicznego myślenia, no i zachęcają do spędzania czasu w większym gronie. Istnieją też gry planszowe online – tak jak ‚Get the Glass’. Gry online to opcja dla tych osób, które akurat nie mają czasu na spotkanie z przyjaciółmi albo są w podróży. Dużym plusem gier planszowych online jest to, że aby grać, nie potrzeba planszy, pionków ani dodatkowych osób do gry. Wystarczy jedynie komputer.

Twórcy gry ‚Get the Glass’ pochodzą z Wielkiej Brytanii. Projekt ten został stworzony na potrzeby kampanii, która miała zachęcać do picia mleka. Głównymi bohaterami gry są członkowie przestępczej rodziny Adachi – Walter, Lynn, Tad i Melissa. Cała czwórka próbuje zdobyć tytułową szklankę mleka, która ma ich wyleczyć z niedoboru wapnia i innych substancji mineralnych. Wy musicie im w tym pomóc. Aby zdobyć szklankę, należy przebrnąć przez 5 regionów dostępnych w grze, a następnie włamać się do Twierdzy Lodówki. Nie będzie to jednak takie proste, dlatego, że ścigać Was będzie ochrona wyżej wspomnianej Twierdzy. Po drodze czeka na Was wiele zagadek, zadań (m.in. zręcznościowych) i ciekawych przygód.
Grę znajdziecie: tutaj


Powodzenia!
gtg31

gtg51gtg61

gtg71

17 2

Monika

Redaktorka i współtworząca serwis Odkrywaj.net. Niekoniecznie zna się na tworzeniu stron, ale za to potrafi sklecić kilka dobrych zdań ;-) W Internecie poszukuje inspiracji, kreatywnego myślenia, a także sposobu na zabicie nudy i dobrej zabawy.

Zobacz też...