Fejslinki #1 – czyli co robić, gdy się nudzi?

Od dziś rozpoczynamy serię fejslinków, czyli stron, które pojawiają się na naszym fanpage’u, ale nie są opisywane na Odkrywaj.net tak jak pozostałe witryny. Jeśli chcesz dowiadywać się wcześniej o ciekawych linkach, jak najszybciej polub nasz facebookowy fanpage! 😉

A oto nasze debiutanckie fejslinki:

Rainymood – deszcz sprawi, że poczujesz sie lepiej.

Hackertyper – stań się hakerem w 2 sekundy.

Where the f**k should i go for drinks? – ciekawy sposób na znalezienie knajpy w Waszym mieście na wieczorny wypad ze znajomymi.

Jak wygladałyby znane gwiazdy, gdyby ich twarz była symetryczna? – Pharrell, DiCaprio, Ariana Grande i inni w roli głównej.

Jak często na twitterze pada angielskie słowo f**k? – muszę przyznać, że prędkość pojawiania się kolejnych fuck’ów trochę mnie zaskoczyła 😀

Pluszowy królik czeka, aż go zoperujesz. Tylko się pospiesz! Czas ucieka!

Co się dzieje w trakcie jednej sekundy w internecie? Nie uwierzysz.

Z tego co pamiętam dostałem prośbę od Patryka z sugestią, by dodać coś na ćwiczenie refleksu. Proszę 😉 Jaki jest Twój czas reakcji na tle internautów z całego świata?

Zabawa twarzami.

Ile kaw lub energetyków Ci potrzeba, byś wąchał kwiatki od spodu?

Did you know football? Ciekawostki po angielsku na temat piłki nożnej, przedstawione w sposób, który cieszy oko.

Ta dziewczyna ma talent!

Jeśli spodobał Wam się ten wpis (albo dziewczyna ze zdjęcia) i chcecie więcej, to podzielcie się ta stroną z kim tylko chcecie i jak chcecie. Bądźcie kreatywni i odkrywajcie Internet z nami!

Źródło obrazka tytułowego: Naim Naim

32 0

Piotrek

Administrator Odkrywaj.net, pochodzi spod Opola, ma 22 lata. Odkrywanie Internetu to jego pasja. Interesuje się podróżami i grafiką komputerową. W wolnym czasie biega po boisku za piłką :)

Zobacz też...