Skrzydła Nielota – blogowa opowieść fantasy

Niedawno odnalazłam w sieci prawdziwie oryginalną witrynę, a konkretnie bloga. Można śmiało rzec, iż jest on właściwie blogiem autorskim, ponieważ współtwórcy publikują na nim swoją powieść – w odcinkach. 

Blog nosi nazwę „Skrzydła Nielota”. Skąd taki tytuł ? Prawdopodobnie bierze się on z pewnej magicznej cechy głównego bohatera. A dokładniej ? Na razie nie zdradzę wszystkiego 🙂 Opiszę tylko bloga w sposób ogólny, tak, aby zachęcić potencjalnego czytelnika do bardziej wnikliwej lektury.
Rozdział pierwszy jest osnuty na wątkach obyczajowo-miłosnych. Następne części za to wprowadzają nas do wymyślonego przez autorkę świata fantasy. Tak młoda osoba, którą jest 16-letnia autorka bloga, zaskakuje wyjątkową konsekwencją i zacięciem w pisaniu, a także oryginalnym pomysłem na własną książkę. Blogerka kreuje świat zwany Seredil, w którym mieszkają dwie nacje: Vanaci oraz Archerzy. Są oni w permanentnym konflikcie. Do takiego świata dostaje się główny bohater o imieniu Kevin. Jego przygody kończą się, póki co, na dotarciu do Exon, siedziby tajnej grupy, chcącej doprowadzić do pokoju między ludami.
Z niecierpliwością oczekuję następnych rozdziałów. Z pewnością nie tylko ja. Warto promować owego bloga, ponieważ powieść nastoletnich autorów powinna zostać, moim zdaniem, zauważona przez jak największe grono czytelników. Szczerze polecam bloga i cenię go bardzo za jego nietuzinkowość, konsekwentną fabułę oraz rozmach pisarski.

Skrzydła Nielota

6 0

Ania

Współtworzy serwis Odkrywaj.net. Ma 35 lat. Mieszka w Białymstoku. W wolnym czasie słucha muzyki, ogląda filmy, chodzi na spacery. Interesuje się także dobrą książką i nowinkami/ciekawostkami z dziedziny internetu oraz nowych technologii.

Zobacz też...