8 pomysłów na walentynkowy prezent dla Twojej dziewczyny!

pomysły na prezent walentynkowy

Jeśli chodzi o kupno prezentu dla dziewczyny, to wiem, że czasem ciężko wpaść na jakiś oryginalny pomysł. I właśnie dlatego podam Wam kilka propozycji, które sam wykorzystałem na prezenty dla mojej ukochanej.

Nie powinny one za bardzo nadwyrężyć Waszego portfela. Przedstawione poniżej prezenty mieszczą się w przedziale od zera do kilkuset złotych.

1. Misiowy szlafrok (ok. 100 zł)

Misiowy szlafrokJeśli Twoja dziewczyna jeszcze nie posiada go w swojej szafie, to jak najbardziej będzie to trafiony i praktyczny prezent! I co najważniejsze – nie będzie to kolejna bluzka, koszula czy para legginsów, bo tych rzeczy na pewno ma już na pewno pod dostatkiem.

  1. Album ze zdjęciami „zrób to sam” (ok. 60 zł lub mniej, jeśli zrobisz go całkowicie samodzielnie)

Album walentynkowy DIY Album walentynkowy DIY Co prawda, tego albumu nie zrobiłem do końca sam – zleciłem go specjalistce od DIY. Moje zadanie ograniczało się do wstawienia do środka zdjęć i opisów oraz wymyślenia ogólnej koncepcji albumu. Moja dziewczyna bardzo lubi Myslovitz, więc postanowiłem, że teksty ich piosenek staną się motywem przewodnim. I w taki oto sposób na każdej stronie, poza zdjęciami i własnym tekstem, pojawiały się cytaty z utworów Myslovitz. Myślę, że gdyby taki sam prezent podarować facetowi, to pewnie nie byłby do końca zadowolony, ale kiedy dałem go w Walentynki mojej dziewczynie, nie spodziewałem się, że wywoła on u niej łzy wzruszenia.

  1. Kupony urodzinowe DIY (ok. 5 zł)

Kupony walentynkowe kupony walentynkoweJest to bardzo prosta rzecz do wykonania, która na pewno zostanie doceniona bardziej niż drogocenna biżuteria czy inny kosztowny prezent.

Wystarczy kupić kolorową wycinankę, wyciąć z niej małe prostokąciki, a na nich wypisać różne kupony – np. na masaż, dzień lenistwa (wykonujesz wszystkie obowiązki za swoją dziewczynę), kąpiel w wannie przy świecach, itd. Warto stworzyć też karteczkę z regulaminem, gdzie napiszemy, że kupony są jednorazowe i wykonuje się je natychmiast po okazaniu. Ja dopisałem, że są ważne 365 dni od otrzymania i dzięki temu kilka sie przeterminowało 😀 Tutaj ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia.

  1. Wyjście do SPA (ok. 150 zł)

wyjście do spaMyślę, że taki prezent chciałby dostać nawet mężczyzna! Pielęgnacja ciała to sprawa, na punkcie której kobiety mają hopla. Właśnie dlatego ich kosmetyczki przepełnione są niekończącą się ilością kremów – do twarzy, rąk, ust, pięt, łokci, kolan i każdej innej części ciała. A więc nie kupuj jej kolejnego kremu, tylko zabierz ją do SPA na masaż relaksacyjny całego ciała albo inną usługę, którą oferuje salon. Jeśli jest to prezent na Walentynki, to nie zapomnij też o sobie. W końcu jest to Wasze wspólne święto 😉

  1. Toaletka (ok. 700 zł)

ToaletkaWracając do tematu pielęgnacji ciała… Nie ma chyba kobiety, która nie wykonywałaby codziennie swojego rytuału przed lustrem. Malowanie oczu, ust, nakładanie pudru i inne czynności upiększające są dla nich podstawą. Warto więc zainwestować w toaletkę, gdzie nasza wybranka będzie mogła przechowywać swoje pędzelki, pudry i będzie mogła malować się godzinami. W tym czasie Ty będziesz mógł cieszyć się wolną (w końcu!) łazienką.

  1. Wycieczka 

WycieczkaKto powiedział, że prezent musi być materialny? Czasem lepiej powiedzieć „Masz 10 minut, zabieram Cię na wycieczkę” (wiem, mało prawdopodobne, że jakaś dziewczyna się wyrobi, więc lepiej daj jej trochę więcej czasu). To jakie miejsce wybierzesz, zależy tylko od Ciebie. Mogę jedynie coś podpowiedzieć: wypad w góry, nad jezioro, wspinaczka skałkowa, kajaki, ruiny zamku. Możecie pojechać na dworzec i wsiąść w pierwszy lepszy pociąg lub samolot. Ważny jest tutaj nie cel wycieczki, a element zaskoczenia i to, że spędzicie czas razem.

  1. Ciepły prezent (termofor, kapcie, kubek termiczny) ok. 50 zł

TermoforekNie wiem jak to wygląda u Was, ale moja dziewczyna jest zmarzluchem. Szczerze mówiąc większość kobiet nie lubi zimna. Dlatego warto zastanowić się nad kupnem czegoś, co ogrzeje Twoją ukochaną, podczas gdy Was nie będzie w domu.

  1. Śniadanie do łóżka

Śniadanie do łóżkaChociaż raz w roku musisz się postarać, wstać nieco wcześniej i zrobić śniadanko swojej wybrance. Tylko nie myśl sobie, że może to być takie zwyczajne śniadanie… Trzeba w nie wliczyć kawę, jakieś owoce oraz kwiatka. To wszystko musisz dostarczyć jej do łóżka i niespodzianka gotowa!

 

11 7

Piotrek

Administrator Odkrywaj.net, pochodzi spod Opola, ma 22 lata. Odkrywanie Internetu to jego pasja. Interesuje się podróżami i grafiką komputerową. W wolnym czasie biega po boisku za piłką :)

Zobacz też...